Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: SPT 2.5/9-V-5.0-EX 9 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: SPT 2.5/9-V-5.0-EX 9 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 30.29 30.29 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
28.34
Blok PCB Terminal, prąd znamionowy: 23 A, przekrój nominalny: 2.5 mm², Liczba potencjałów: 9, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 9, zakres produktu: SPT 2,5/.