Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/8-ST-3.81-LR 8 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/8-ST-3.81-LR 8 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 34.51 34.51 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
45.91
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 8, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 8, liczba połączeń: 8, zakres produktu: MC 1,5/.