Wtykowy blok zaciskowy, seria: GFKC 2.5/6-STF-7.62 6 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: GFKC 2.5/6-STF-7.62 6 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 30.20 30.20 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (03.03.2026)
Poprzednia cena:
33.82
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 630 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 6, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 6, liczba połączeń: 6, zakres produktu: GFKC 2,5/.