Wtykowy blok zaciskowy, seria: GIC 2.5/5-ST-7.62 5 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: GIC 2.5/5-ST-7.62 5 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 22.16 22.16 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-37% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
34.93
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 630 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 5, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 5, liczba połączeń: 5, zakres produktu: GIC 2,5/.