Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: FFKDSA/V2-7.62 1 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: FFKDSA/V2-7.62 1 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 3.01 3.01 x 250
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
3.17
Blok PCB Terminal, prąd znamionowy: 17.5 A, napięcie znamionowe (III/2): 630 V, przekrój nominalny: 1.