Wtykowy blok zaciskowy, seria: MSTBC 2.5/20-STZF-5.08 20 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MSTBC 2.5/20-STZF-5.08 20 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 16.81 16.81 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-41% (11.04.2026)
Poprzednia cena:
28.52
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 20, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 20, liczba połączeń: 20, zakres produktu: MSTBC 2,5/.