Wtykowy blok zaciskowy, seria: FKC 2.5/11-ST-RF 11 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: FKC 2.5/11-ST-RF 11 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 34.27 34.27 x 50
Zmiana ceny:
-8% (07.04.2026)
Poprzednia cena:
37.13
Złącze PCB, nominalny przekrój: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 11, liczba rzędów: 1, Liczba położeń w rzędzie: 11, liczba połączeń: 11, zakres produktu: FKC 2,5/.