Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/19-STF-5.08 19 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/19-STF-5.08 19 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 63.80 63.80 x 50
Zmiana ceny:
-43% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
110.97
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 19, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 19, liczba połączeń: 19, zakres produktu: IC 2,5/.