Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/16-ST-3.5 32 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/16-ST-3.5 32 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 103.03 103.03 x 50
Zmiana ceny:
+12% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
92.05
Wtyk, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 16 z 32 stykami, skok: 3.