Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/14-STF-5.08 14 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/14-STF-5.08 14 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 47.18 47.18 x 50
Zmiana ceny:
-42% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
82.04
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 14, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 14, liczba połączeń: 14, zakres produktu: IC 2,5/.