Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: FFKDSA/V1-5.08- 7 7 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Blok zacisków do płytki drukowanej, seria: FFKDSA/V1-5.08- 7 7 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 18.16 18.16 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
19.16
Blok PCB Terminal, prąd znamionowy: 15 A, napięcie znamionowe (III/2): 400 V, przekrój nominalny: 1.5 mm², Liczba potencjałów: 7, Liczba rzędów: 1, Liczba położeń w rzędzie: 7, zakres produktu: FFKDS(A)/V1, skok: 5.