Wtykowy blok zaciskowy, seria: PT 1.5/15-PH-5.0 15 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: PT 1.5/15-PH-5.0 15 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 25.58 25.58 x 50
Zmiana ceny:
-5% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
26.93
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 10 A, napięcie znamionowe (III/2): 400 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 15, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 15, liczba połączeń: 15, zakres produktu: PT 1,5/.