Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/7-STF-3.5 14 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/7-STF-3.5 14 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 46.65 46.65 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
41.71
Wtyk, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 7 z 14 stykami, skok: 3.