Wtykowy blok zaciskowy, seria: QC 0.5/15-STF-3.81 15 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: QC 0.5/15-STF-3.81 15 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 46.47 46.47 x 50
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Zmiana ceny:
-49% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
90.95
Złącze PCB, przekrój nominalny: 0.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 6 A, napięcie znamionowe (III/2): 200 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 15, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 15, liczba połączeń: 15, zakres produktu: QC 0,5/.