Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/18-ST-3.5-LR 36 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/18-ST-3.5-LR 36 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 120.72 120.72 x 50
Zmiana ceny:
+12% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
107.95
Wtyk, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 18 z 36 stykami, skok: 3.