Wtykowy blok zaciskowy, seria: IPC 5/6-STF-7.62 6 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IPC 5/6-STF-7.62 6 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 49.87 49.87 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-34% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
75.98
Złącze PCB, przekrój nominalny: 6 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 41 A, napięcie znamionowe (III/2): 1000 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 6, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 6, liczba połączeń: 6, zakres produktu: IPC 5/.