Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCVW 1.5/6-STF-3.5 6 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCVW 1.5/6-STF-3.5 6 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 26.86 26.86 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
29.71
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 6, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 6, liczba połączeń: 6, zakres produktu: MCVW 1,5/.