Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/17-ST-3.5-LR 34 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/17-ST-3.5-LR 34 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 114.28 114.28 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
102.20
Wtyk, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 17 z 34 stykami, skok: 3.