Wtykowy blok zaciskowy, seria: MVSTBW 2.5/22-ST-5.08 22 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MVSTBW 2.5/22-ST-5.08 22 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 53.89 53.89 x 50
Zmiana ceny:
-49% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
105.39
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 22, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 22, liczba połączeń: 22, zakres produktu: MVSTBW 2,5/.