Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/3-ST-3.5-LR 6 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: DFMC 1.5/3-ST-3.5-LR 6 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 24.13 24.13 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
21.66
Wtyk, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, liczba pozycji: 3 z 6 stykami, skok: 3.