Wtykowy blok zaciskowy, seria: PT 1.5/12-PH-5.0 12 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: PT 1.5/12-PH-5.0 12 -pinowe raster 5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 20.46 20.46 x 50
Zmiana ceny:
-5% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
21.55
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 10 A, napięcie znamionowe (III/2): 400 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 12, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 12, liczba połączeń: 12, zakres produktu: PT 1,5/.