BTA216-800B.127
TME
BTA216-800B.127 RSS 4.12 4.12 3.35 + VAT
MPN:
BTA216-800B,127
Kod:
BTA216-800B.127
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
4.13
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com