BTA12-800CWRG
TME
BTA12-800CWRG RSS 6.89 6.89 5.60 + VAT
MPN:
BTA12-800CWRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
6.90
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 800V; 12A; TO220ABIns; Igt: 35mA; Snubberless™