BTA16-700BRG
TME
BTA16-700BRG RSS 10.42 10.42 8.47 + VAT
MPN:
BTA16-700BRG
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.19% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.44
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 50+
Triak; 700V; 16A; TO220ABIns; Igt: 50mA