Stycznik TeSyS D 24V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 11 kW 25 A 3 NO 24V ac Śruba LC1D25B7
RS Components
Stycznik TeSyS D 24V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 11 kW 25 A 3 NO 24V ac Śruba LC1D25B7 RSS 517.40 517.40 420.65 + VAT
MPN:
LC1D25B7
Zmiana ceny:
-6% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
547.85
Stycznik ten jest wysokowydajnym podzespołem zaprojektowanym do zastosowań sterowania silnikiem. Jako 3-biegunowy stycznik ma kompaktowy rozmiar o wymiarach 85 mm na wysokość, 45 mm na szerokość i 92 mm na głębokość.