LM29150RS-3.3
Maritex
LM29150RS-3.3 RSS 2.89 2.89 2.35 + VAT
MPN:
LM29150RS-3.3V-3L
Kod:
74e065
Producent:
HTC KOREA
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+68% (02.06.2025)
Poprzednia cena:
1.72
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+ 2500+
Stabilizator napięcia; liniowy, VLDO; nieregulowany; Vout: 3.3V; Vin: -20-60V; Vd: 0.35V; 1.5A; -40+125 st.C; SMD; TO252(DPAK)