Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia FCA75F-24-N1 Cosel 24V dc 75 W 528V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia FCA75F-24-N1 Cosel 24V dc 75 W 528V ac RSS 920.67 920.67 748.51 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FCA75F-24-N1
Kod:
Producent:
COSEL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (12.08.2025)