Stycznik TeSyS D 24 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 15 kW 32 A 3 NO 24 V ac Śruba LC1D32B7
RS Components
Stycznik TeSyS D 24 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 15 kW 32 A 3 NO 24 V ac Śruba LC1D32B7 RSS 741.80 741.80 603.09 + VAT
MPN:
LC1D32B7
Zmiana ceny:
-6% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
785.48
Ten stycznik firmy Schneider Electric jest dostępny z napięciem cewki 24 V AC i prądem znamionowym styku 32 A.