Stycznik TeSyS D 600 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 15 kW 40 A 3 NO 600 V ac Kabel LC1D25X7
RS Components
Stycznik TeSyS D 600 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 15 kW 40 A 3 NO 600 V ac Kabel LC1D25X7 RSS 554.36 554.36 450.70 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LC1D25X7
Zmiana ceny:
-6% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
586.99
Stycznik TeSys Deca, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikami do 25A/690V AC-3/3e (11kW@400V). Mogą być używane do tworzenia rozruszników silnikowych dla niemal każdego rodzaju aplikacji.