Stycznik TeSyS D 32 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 25 A 3 NO 32 V ac Śruba LC1D25C7
RS Components
Stycznik TeSyS D 32 V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 25 A 3 NO 32 V ac Śruba LC1D25C7 RSS 517.40 517.40 420.65 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LC1D25C7
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (14.03.2026)