RC0805FR-0714K3L
TME
RC0805FR-0714K3L RSS 0.17 0.17 x 100
MPN:
RC0805FR-0714K3L
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.4% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.18
Ilość [ x szt]: 1000+ 5000+ 15000+ 50000+
Rezystor: thick film; SMD; 0805; 14,3kΩ; 0,125W; ±1%; 150V