RC0805FR-0793K1L
TME
RC0805FR-0793K1L RSS 0.22 0.22 x 100
MPN:
RC0805FR-0793K1L
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.09% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.22
Ilość [ x szt]: 1000+ 5000+ 15000+ 50000+
Rezystor: thick film; SMD; 0805; 93,1kΩ; 0,125W; ±1%; 150V