BZX84-C8V2.215
TME
BZX84-C8V2.215 RSS 0.50 0.50 0.41 + VAT
MPN:
BZX84-C8V2,215
Kod:
BZX84-C8V2.215
SOT23-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.04% (04.02.2026)
Poprzednia cena:
0.49
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Dioda: Zenera; 0,25W; 8,2V; SMD; rolka,taśma; SOT23; Ifmax: 200mA