TRS-L-24VDC-S-Z High-current relay TRS-L 24 V, 1 changer 30 A
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- TRS-L-24VDC-S-Z
- Kod:
- Producent:
- TIANBO
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +17% (03.12.2022)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla changer
Automotive power relay, 30 A
Type: Small power relay Design: PCB mounting Design: 1 changers Technology: Monostable Nominal load: 30A/16 V DC Max. switching power: 420 W Internal resistance (Ri): 1016 Ohm Test voltage: 500 V AC Coil voltage: 24 VDC Power consumption (operation): 0.57 W Max. switching current: 30 A Contacts: AgSnO Length: 13.2 mm Width: 12.3 mm Height: 9.8 mm