SST25WF080B-40I/SN NOR flash memory 8 Mb, 1.65 ... 1.95 V, SPI 40 MHz, SO-8
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
SST25WF080B-40I/SN
Kod:
153653
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
SO8
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (13.02.2026)
Poprzednia cena:
8 Mbit 1.8V SPI Serial Flash