LAS1GQ-11E/R/DC24V/FP Tamper button, 5 A/250 V,19 mm, red, IP65
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
LAS1GQ-11E/R/DC24V/FP
Kod:
108419
Producent:
ONPOW
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.8% (16.10.2022)
Poprzednia cena:
Illuminated tamper button
- Diameter: 19mm - Shape: Flat head - Switching capacity: 5 A/250 VDC - LED rated voltage: 24 V - Configuration: 1 NO 1 N - Ring, with red illumination - IP65