ELXS451VSN471MA40S Snap-in electrolytic capacitor, 35.0 x 40 mm, 470 µF, 450 V
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- ELXS451VSN471MA40S
- Kod:
- Producent:
- EUROPE CHEMI-CON
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +19% (18.01.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla at105
High-capacity aluminium electrolytic capacitors
LXS series
Aluminium electrolytic capacitor with snap-in connections
- Suitable for solar power applications - Service life: 5000 hours at 105°C - Nominal voltage: 450 V - Not resistant to solvents