EEEFPV101XAP Elko SMD, 100 µF, 35 V, 105°C, Low ESR 6.3 x 7.7 mm
reichelt elektronik
EEEFPV101XAP Elko SMD, 100 µF, 35 V, 105°C, Low ESR 6.3 x 7.7 mm RSS 0.25 0.25 EUR1.07 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EEEFPV101XAP
Kod:
109219
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (26.01.2026)
Poprzednia cena:
SMD electrolytic capacitor, 100 µF 35V 105°