EEUFC1J391 Elko radial, 390 µF, 63 V, 105°C, low ESR, 12.5 x 25 mm, RM 5.0
reichelt elektronik
EEUFC1J391 Elko radial, 390 µF, 63 V, 105°C, low ESR, 12.5 x 25 mm, RM 5.0 RSS 1.02 1.02 EUR4.35 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
EEUFC1J391
Kod:
84659
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (12.02.2026)
Poprzednia cena:
Electrolytic capacitor, 390 µF, 63 V, 105°C