6TPF330M9L SMD polymer tantalum, 330 uF, ±20 %, 6.3 V, 7.3 x 4.3 x 2.8 mm
reichelt elektronik
6TPF330M9L SMD polymer tantalum, 330 uF, ±20 %, 6.3 V, 7.3 x 4.3 x 2.8 mm RSS 1.86 1.86 EUR7.93 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
6TPF330M9L
Kod:
145949
Producent:
PANASONIC
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (26.01.2026)
Poprzednia cena:
Polymer tantalum capacitor, POSCAP High capacities in small housing Low ESR and ESL Flame-retardant
Voltage: 6.3 V DC Capacity: 330 µF Temperature range between -55 °C - +105 °C Service life: 2000 hrs Ripple current: 3900 Length: 7.3 mm Width: 4.3 mm Height: 2.8 mm ESR: 9 mOhm