09P-153J-50 Stationary inductor, 09P, 15 mH
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- 09P-153J-50
- Kod:
- 1115
- Producent:
- FASTRON
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +6% (03.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla stationary
Stationary inductor with medium rated DC current, ferrite.
- Tolerance: ±5% - Q min.: 70 at f(Q) 0.079 MHz - Min. SRF: 0.35 MHz - Max. DCR: 45.0 ohms - Rated DC I: 70 mA