09P-682J-50 Stationary inductor, 09P, 6.8 mH
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- 09P-682J-50
- Kod:
- 1130
- Producent:
- FASTRON
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.75% (12.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla stationary
Stationary inductor with medium rated DC current, ferrite.
- Tolerance: ±5% - Q min.: 70 at f(Q) 0.252 MHz - Min. SRF: 0.57 MHz - Max. DCR: 17.0 ohms - Rated DC I: 110 mA