09HCP-560M-50 Vertical inductor, 09HCP, ferrite, 56 µH
reichelt elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- 09HCP-560M-50
- Kod:
- Producent:
- FASTRON
- GTIN-13:
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.06% (14.04.2023)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 09hcp
Vertical inductor - ferrite
- Tolerance: ±20% - Ø 12.5 x 10.8 mm - Pitch: 7 mm - DCR max: 0.062 Ohm - Isat: 2.8 A