STP17NF25
Wekton
STP17NF25 RSS 4.99 4.99 x 1000
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STP17NF25
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7875% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Tranzystor N-MOSFET 250V 17A 90W 0,165R TO220