PUMB20.115
TME
PUMB20.115 RSS 0.24 0.24 0.20 + VAT
MPN:
PUMB20,115
Kod:
PUMB20.115
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
0.25
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 3000+
Tranzystor: PNP x2; bipolarny; BRT; 50V; 0,1A; 300mW; R1: 2,2kΩ