CW1008-2700
TME
CW1008-2700 RSS 0.51 0.51 x 10
MPN:
CW1008-2700
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
FERROCORE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.4% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.50
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 3000+
Dławik: cewka; SMD; 1008; 2700nH; 195mA; R: 2,6Ω; ±5%