CW1008-2700
TME
RSS
0.51
x 10
- MPN:
- CW1008-2700
- Minimalne zamówienie:
- 10 szt.
- Producent:
- FERROCORE
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.4% (03.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.50
| Ilość [ x szt]: | 100+ | 500+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla cw1008
Dławik: cewka; SMD; 1008; 2700nH; 195mA; R: 2,6Ω; ±5%