  1. 0.5T8A-0303S3UP 27.43
    Do sklepu »
    0.5T8A-0303S3UP
    Przetwornica: DC/DC; 500mW; Uwej: 2,9÷3,6VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    GAPTEC Electronic
    MPN:
    0.5T8A_0303S3UP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.92%
    10+ szt.:
    25.90
    35+ szt.:
    22.87
    70+ szt.:
  2. Gaptec 0.5T8A_0303S3UP Przetwornica DC/DC 0.5T8A_3UP, SMD-14 (5 Pins), 0.5 W, 152 mA, 1 szt. 35.59
    Do sklepu »
    Gaptec 0.5T8A_0303S3UP Przetwornica DC/DC 0.5T8A_3UP, SMD-14 (5 Pins), 0.5 W, 152 mA, 1 szt.
    Izolowany moduł konwertera DC-DC 1 wyjście 3,3 V ...