  1. 08052C332KAT2A 0.20 x966
    Do sklepu »
    08052C332KAT2A
    Kondensator ceramiczny SMD 0805 3,3nF 200VDC X7R ± ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    KYOCERA AVX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.92%
    Min. zamówienie:
    966 szt.
  2. 08052C332KAT2A 0.61
    Do sklepu »
    08052C332KAT2A
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 3,3nF; 200V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    08052C332KAT2A
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.67%