  1. 1.5 SMCJ11A 0.60 x3000
    Do sklepu »
    1.5 SMCJ11A
    Dioda transil jednokierunkowa 1500W Vwm=11V ...
    Sklep:
    SOS electronic
    Producent:
    Diotec
    MPN:
    1.5SMCJ11A
    Obudowa:
    DO-214AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.9%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
  2. Diotec Dioda TVS 1.5SMCJ11A DO-214AB 13.50 V 1.52
    Do sklepu »
    Diotec Dioda TVS 1.5SMCJ11A DO-214AB 13.50 V
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Diotec
    MPN:
    1.5SMCJ11A
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  3. SMD TVS diode, unidirectional, 1500 W, 11 V, DO-214AB, Diotec Semiconductor 1.5SMCJ11A 2.05
    SMD TVS diode, unidirectional, 1500 W, 11 V, DO-214AB, Diotec Semiconductor 1.5SMCJ11A
    Bürklin Elektronik
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    1.5SMCJ11A
    Obudowa:
    DO-214AB
    -17%